Bvba Vobis
Aalbeeksesteenweg 15
8500 Kortrijk

T 056 25 25 25      M 0477 25 26 27      info@vobis.be

Patrick Bouckenooghe

Zaakvoerder

patrick@vobis.be

Rpr Kortrijk 0431.613.772

Erkend vastgoedmakelaar België  BIV n° 204178
Waarborg derdengelden: Axa verzekeringen

Femke Van den Maagdenburg

Office manager

femke@vobis.be

Openingsuren

Elke werkdag van 9.30 u. tot 12.30 u. en van 13.30 u. tot 17.30 u.
(Donderdag namiddag werkt het kantoor met gesloten deuren)
 
Zaterdag van 10.00 u. tot 12.00 u
En na afspraak
 

Jonathan David

Aankoop  | Senior adviseur

jonathan@vobis.be

Plichtenleer - deontologische code

Jana Depraetere

Woonvastgoed verkoop

jana@vobis.be

KB contractvoorwaarden makelaars

Maxime Vanneste

Aankoop | Junior adviseur

maxime@vobis.be

Toezichthoudende authoriteit:

Beroepsinstituut van de vastgoedmakelaars

Luxemburgstraat 1

1000 Brussel

 

Martine Verbeke

Boekhouding / Syndic

martine@vobis.be

 


Vobis is lid van:

C.i.b. ( Confederatie van de immobilienberoepen)

FSMA 

Sint-Denijs

Instapklare woning met garage én prachtig verzicht

 

 

Kortrijk

2 nieuwbouw woningen

Sleutel op de deur

U wenst uw woning te verkopen?

Aanvraag

Projectgrond of af te breken pand?

Laat het ons weten